13 stycznia 2016

FAQ

  1. Dlaczego założyłem szkołę zajęć na rowerach stacjonarnych? – bo przekazuję wiedzę dość często i zachęcony przez przyjaciół, znajomych, uczestników postanowiłem to robić.
  2. Jakie jest moje doświadczenie? – polecam zapoznać się z referencjami.
  3. W jakich klubach można jeździć po moim szkoleniu? – w każdym, który stawia na rozwój i dba w wyjątkowy sposób o klientów posiadając doświadczoną i dobrze wykształconą kadrę.
  4. Jaki kursy skończyłem? – nie odpowiem na to pytanie po pierwsze nie będę robił ów szkołom reklamy, po drugie nie dały mi te szkolenia tego czego nauczyłem się od kadry z doświadczeniem, po trzecie nie nauczyły mnie tego co faktycznie jest niezwykle istotne podczas zajęć jak się okazuje. Dały malutki zalążek wiedzy, który tak jak prawo jazdy daje uprawnienia do poruszania się w ruchu drogowym samochodem a dalej radź sobie sam. Tutaj podobnie. Jest to pytanie z cyklu „w jakiej szkole robiłeś prawo jazdy?” Generalnie bez znaczenia.
  5. Co dają moje szkolenia? – to co najważniejsze i wymienione w treści na stronie głównej gdzie jest opis tego co będzie na szkoleniu. Jest to wiedza nabyta od najlepszych z zajęć na których się douczałem a potem uczyłem się cały czas sam. Dostajesz ukierunkowaną wiedzę potrzebną do wypracowania własnego stylu zajęć. Bo jak wiadomo każdy instruktor ma swój styl, charyzmę, pasję (albo jej brak bo po prostu robi kasę), muzykę, styl. I uczestnicy nie przychodzą do klubu na do instruktora, bo go lubią.
  6. 2 lata doświadczenie? – mało, bardzo mało, prawie nic… odpowiem następująco dla robiących z tego zarzut. Jeżeli skończysz kurs np. pilates i zaczniesz prowadzić zajęcia to nie przyjdę bo nie masz doświadczenia może za 10 lat? szydzić łatwo. Powiedz co umiesz i pokaż co naprawdę potrafisz zanim wypomnisz.
  7. Co więcej ? – Umiejętność dobierania muzyki i tutaj mam ponad 15 lat doświadczenia. Nie tylko dobór, ale i miksowanie w profesjonalny sposób. Grafika na zajęcia, którą uczestnicy bardzo lubią zamiast jadących na rowerze na rzutniku u mnie jest coś takiego.

Macie pytania piszcie odpowiem tutaj. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.